Kategorie

Strona główna

Newsletter

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Odbierz kupon rabatowy

Szafka nocna VESTRE - sosnowa

Szafka nocna VESTRE - sosnowa

346,00zł
Brutto

Szafka nocna VESTRE

logo

Kolor drewna

Ilość

4 tyg

Szafka nocna sosnowa Vestre niska

Poręczna wielkość do każdej sypialni.

Wyjątkowy mebel do wyjątkowych wnętrz. Dopracowana i czarująco ładna szafka nocna, dedykowana niewielkim wnętrzom, idealnie pasuje do niskich łóżek z kolekcji Vestre. Szafka zgrabnie wpisuje się w kompozycję nowoczesnych i orientalnych sypialni, a stylistyką jest tak łagodnie uniwersalna, że nie zaburza istniejącego ładu, a jedynie dodaje uroku. Zaprojektowana na bazie prostokąta. Stoi stabilnie na czterech niskich nogach. Głęboka szuflada zabudowana jest gładkim frontem, pozbawionym wystających uchwytów i ozdobników. Ten zabieg sprawił, że szafka jest elegancko skromna. W górnej krawędzi szuflady wyfrezowano rant, który nie tylko dodaje uroku, ale przede wszystkim, zwiększa wygodę - ułatwiając otwieranie. Zaokrąglono także górną krawędź – brzeg szuflady i blatu, dodając subtelności. Szafkę wieńczy płaski blat, który pełni funkcję kolejnej przestrzeni użytkowej, zmieści lampkę, książkę i inne drobiazgi, których potrzebujesz pod ręką.

Rozwiązania w służbie wygodzie.

Niepozornie skromna szafka o niewielkich gabarytach, to wielkie rozwiązania w trosce o komfort użytkowy. Nowoczesna prowadnica wzbogacona jest systemem cichego domyku oraz hamulcem. Podczas zamykania, na ostatnim etapie, szuflada samodzielnie zwalnia bieg i domyka się cichutko i bardzo miękko. To rozwiązanie doceni każdy nocny marek, który już nigdy nie obudzi swojego śpiącego partnera hałasem.

Niezniszczalna wytrzymałość.

Szafka powstała z troską o najwyższą jakość i trwałość. Wykonana z wysokogatunkowego drewna, spajanego w technologii mikrowczepowej, łączonego solidnymi śrubami i wzmocnionego okuciami. Dno szuflady to mocna płyta, która oprze się dużym obciążeniom. Dopracowane mocowanie nóg dba natomiast o to, aby szafka stała stabilnie i bez rozchwiania nawet po wielu latach użytkowania. Całość tworzy mebel doskonały – piękny, dopracowany i długowieczny.

Doskonałej jakości surowce.

Szafka nocna Vestre to najwyższa wytrzymałość. Powstała z litego drewna sosnowego. Meble sosnowe to synonim trwałości i naturalnego uroku drewna. Klasyczna sosna świetnie wpisuje się w charakter dopracowanych aranżacji, stanowiąc esencję uniwersalnego stylu. Do produkcji mebli sosnowych wykorzystywane jest wyłącznie drewno najwyższej klasy, dzięki temu powstają meble niezwykle wytrzymałe i wdzięczne w aranżacji.

Dane techniczne:

Szerokość:   40 cm

Wysokość:   25 cm

Głębokość:   34 cm

Ilość szuflad:   1

Gwarancja:   8 lat

Dostępne kolory bejc: 

sosna-naturalna
01 - SOSNA NATURALNA
SOSNA-BIALA
02 - SOSNA BIAŁA
OLCHA
03 - OLCHA
ORZECH
04 - ORZECH
PALISANDER
05 - PALISANDER
TEAK
06 - TEAK
DAB
07 - DĄB

Wysokość
25 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
34 cm
Gwarancja
8 lat
Materiał
Drewno sosnowe

12 inne produkty w tej samej kategorii: