Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 749,00zł - 1553,00zł

Szerokość

Szerokość

Głębokość

Głębokość

Powierzchnia spania

Powierzchnia spania

Łóżka z płyty meblowej

Zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą łóżek z płyty meblowej. Proponowane produkty stylistyką odpowiadają klasycznemu wzornictwu, jednak doskonale także wpasują się do wystroju w stylu vintage, retro, a także eklektycznym. W przypadku łóżek z płyty meblowej o bardziej tradycyjnym designie (model TADEUSZ), można je nabyć w sklepie Bettso w kolorach Dębu Stuletniego i Dębu Lefkas. Natomiast linia TREND to zdecydowanie łóżko przeznaczone do bardziej nowoczesnych wnętrz, które dostępne jest w kolorze szarego grafitu i sosny.

Funkcjonalne łóżka z płyty meblowej 

Wśród proponowanych łóżek odnaleźć można zarówno te dedykowane dla dwojga, jak i pojedyncze. Można więc nimi wystroić zarówno pokój singla, młodzieżowy, jak i pary. Ich wysoka funkcjonalność zapewniona jest nie tylko dzięki dobieranemu przez klienta materacowi, ale także pojemnikowi na pościel, który jest ukryty pod materacem.

Korpus łóżka został wykonany z płyty meblowej wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość i odporność na potencjalne uszkodzenia. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 12 produktów.

Pokaż 1-12 z 12 produktów

Aktywne filtry