Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Szerokość

Szerokość

Głębokość

Głębokość

Wysokość siedziska

Wysokość siedziska

Wysokość wezgłowia

Wysokość wezgłowia

Powierzchnia spania

Powierzchnia spania

Łóżka tapicerowane 160x200

Ceniąc sobie nowoczesny szyk i elegancję, nie można przejść obok prezentowanej na tej stronie oferty. Jeśli w poszukiwaniu wyposażenia do mieszkania, które odwołuje się do bogatego stylu glamour i podobnych, trafiliście Państwo pod ten adres, to zapewniamy – znaleźliście idealne miejsce.

Prezentowana oferta dotyczy eleganckich i niebagatelnych w swoim wzornictwie łóżek tapicerowanych. Tutaj znajdziecie Państwo te o wymiarach 160x200 – idealne dla dwojga, które jednocześnie nie przytłaczają swoim rozmiarem. Z zewnątrz łóżka obite są wysokiej jakości tkaniną, którą możecie Państwo wybrać z szerokiej palety barw i wzorów, ujętych w 4 różnych grupach cenowych. Do Państwa wyboru pozostawiamy dobór materacy i stelaży, dzięki czemu będziecie mogli stworzyć takie łóżko, które będzie idealnie odpowiadać konkretnym preferencjom.

Szeroki wybór rozmiarów łóżek tapicerowanych 160x200

Prezentowane łóżka cechują się nie tylko efektownym wyglądem. Gwarantują też wygodny sen – są bardzo funkcjonalne między innymi dzięki zastosowanym skrzyniom, w których można przechowywać pościel. Niektóre z nich zostały również wyposażone w oświetlenie LED, zamontowane na wezgłowiu. Jeśli więc interesują Państwa łóżka tapicerowane 160x200, to zapewniamy, że nasze propozycje na pewno będą satysfakcjonujące.

Jest 40 produktów.

Pokaż 1-40 z 40 produktów

Aktywne filtry