Filtruj po

Cena
Cena
Szerokość
Szerokość
Głębokość
Głębokość
Wysokość siedziska
Wysokość siedziska
Wysokość wezgłowia
Wysokość wezgłowia

Newsletter

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Odbierz kupon rabatowy

Łóżka tapicerowane 160x200

Ceniąc sobie nowoczesny szyk i elegancję, nie można przejść obok prezentowanej na tej stronie oferty. Jeśli w poszukiwaniu wyposażenia do mieszkania, które odwołuje się do bogatego stylu glamour i podobnych, trafiliście Państwo pod ten adres, to zapewniamy – znaleźliście idealne miejsce.

Prezentowana oferta dotyczy eleganckich i niebagatelnych w swoim wzornictwie łóżek tapicerowanych. Tutaj znajdziecie Państwo te o wymiarach 160x200 – idealne dla dwojga, które jednocześnie nie przytłaczają swoim rozmiarem. Z zewnątrz łóżka obite są wysokiej jakości tkaniną, którą możecie Państwo wybrać z szerokiej palety barw i wzorów, ujętych w 4 różnych grupach cenowych. Do Państwa wyboru pozostawiamy dobór materacy i stelaży, dzięki czemu będziecie mogli stworzyć takie łóżko, które będzie idealnie odpowiadać konkretnym preferencjom.

Szeroki wybór rozmiarów łóżek - 160x200

Prezentowane łóżka cechują się nie tylko efektownym wyglądem. Gwarantują też wygodny sen – są bardzo funkcjonalne między innymi dzięki zastosowanym skrzyniom, w których można przechowywać pościel. Niektóre z nich zostały również wyposażone w oświetlenie LED, zamontowane na wezgłowiu. Jeśli więc interesują Państwa łóżka tapicerowane o wymiarach 160x200, to zapewniamy, że nasze propozycje na pewno będą satysfakcjonujące.