Kategorie

Strona główna

90x200

Dla wszystkich osób, które poszukują pięknych wizualnie, solidnych

i wygodnych łóżek o wymiarach 90x200 cm, przedstawiamy naszą ofertę. Proponujemy wyjątkowej jakości łóżka sosnowe wykonane z naturalnego drewna. Do wyrobu mebli stosowane jest wysokogatunkowe drzewo, starannie wyselekcjonowane na kolejnych etapach produkcji. Fragmenty, które nie odpowiadają najsurowszym normom jakości, tzn. zawierające sęki, skazy czy uszkodzenia, są natychmiast odrzucane. Wszystkie te zabiegi sprawiają, że łóżko drewniane sosnowe, które otrzymuje Klient, jest wyrobem pierwszego gatunku.

Łóżko sosnowe 90x200 cm do każdej sypialni

W naszej ofercie dostępnych jest kilka modeli łóżek z drewna sosnowego. Cechują się one prostą, minimalistyczną formą, wpisującą się idealnie w styl skandynawski. Jednakże nasze meble znajdą zastosowanie w sypialniach utrzymanych także w innej aranżacji, w tym również klasycznej, industrialnej czy eklektycznej. Posiadają gładkie, pozbawione zdobień boki, fronty, zagłówek i wezgłowie. Istnieje możliwość otrzymania łóżka w wybranym kolorze z bogatej palety barw. Kolory stylizowane na naturalne drewno dębowe, orzechowe, olchowe, palisandrowe, teakowe czy bukowe sprawią, że każdy Klient z łatwością znajdzie w naszej ofercie mebel dla siebie.

Prezentowane w naszym sklepie łóżka drewniane sosnowe charakteryzują się solidną i trwałą konstrukcją. Posiadają dodatkowe wzmocnienie w postaci wspornika (piątej nogi) zamocowanego na środku mebla. Wybrane modele mają zainstalowane specjalne skrzynie lub szuflady, w których można łatwo i wygodnie umieścić pościel.

Każde z prezentowanych przez nas łóżek jest nowe i objęte wieloletnią gwarancją producenta. Zapewniamy bezpieczną i możliwie najszybszą dostawę zamówień pod dowolny adres, a także, dodatkowo, fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego modelu mebla.

Aktywne filtry