Kategorie

Strona główna

180x200

Sklep internetowy Bettso.pl oferuje na sprzedaż wysokiej klasy łóżka o wymiarach 180x200 cm. Każde z nich zostało wyprodukowane z naturalnego drewna sosnowego pierwszego gatunku. Na każdym etapie produkcji materiał jest dokładnie sprawdzany, aby – w przypadku takiej potrzeby – odrzucić ewentualnie fragmenty drzewa, które posiadają skazy, zanieczyszczenia i uszkodzenia itp. Efektem tak surowych norm jakościowych jest uzyskanie wyjątkowej klasy produktu, wolnego od wad i charakteryzującego się pięknym wyglądem.

Prezentowane łóżka można nabyć w dowolnej kolorystyce, w zależności od gustu oraz potrzeb Klienta. Dajemy możliwość wyboru barwy spośród szerokiej palety kolorów stylizowanych na naturalne drewno, tzn. olchę, orzech, palisander, teak, dąb czy buk.

Funkcjonalne i estetyczne łóżko sosnowe 180x200 cm

Dostępne w naszym asortymencie modele mogą się poszczycić solidną i wytrzymałą konstrukcją. Są oparte na czterech grubych nogach oraz dodatkowym wsporniku, doskonale stabilizującym mebel. Ponadto poszczególne fragmenty i elementy są łączone w sposób trwały odpowiednimi śrubami, małymi wczepami i osłonami. Prosta, ale elegancka forma boków, frontu i wezgłowia sprawia, że łóżko o wymiarach 180x200 cm znakomicie wkomponuje się w sypialnię o dowolnej stylistyce. W zależności od modelu i wybranej kolorystyki drewna, mebel będzie świetnie wyglądał zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Proponujemy kilka różnych modeli łóżek sosnowych, różniących się między sobą przede wszystkim zastosowaniem dodatkowych funkcjonalności, takich jak m.in. zamontowanie szuflad lub też skrzyni na pościel. Wszystko to sprawia, że prezentowane meble są nie tylko wyjątkowo estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i wygodne. Zastosowanie właściwego drewna oraz sprawdzonych rozwiązań technologicznych gwarantuje, że produkt z powodzeniem posłuży swemu właścicielowi przez wiele lat.

Aktywne filtry