Kategorie

Strona główna

140x200

Dla wszystkich osób, które poszukują najwyższej jakości łóżek wykonanych z naturalnego drewna, przygotowaliśmy wyjątkowe wyroby marki Skandica. Każde prezentowane łóżko sosnowe o wymiarach 140x200 cm jest pięknym, funkcjonalnym i trwałym produktem, który sprawdzi się w każdym domu. Prostota formy sprawia, że łóżko doskonale wpisuje się w dowolną stylistykę wnętrza. Nada charakteru i klimatu sypialni utrzymanej w aranżacji skandynawskiej, nowoczesnej, industrialnej, a także klasycznej.

Łóżka sosnowe o wymiarach 140x200 cm są dostępne w kilku modelach, które różnią się od siebie detalami i dodatkowymi funkcjonalnościami, takimi jak m.in. zastosowanie mechanizmu skrzyni na pościel w modelu Sparta. Ponadto wszystkie meble są dostępne w wielu różnych barwach. W zależności od gustu i zapotrzebowania Klienta możliwy jest zakup łóżka z drewna sosnowego w kolorze innego drewna – olchowego, orzechowego, bukowego, teakowego, palisandrowego czy dębowego. Dzięki temu każdy Klient może dobrać łóżko odpowiednio do dominującej kolorystyki we własnym wnętrzu.

Łóżko sosnowe 140x200 z drewna pierwszego gatunku

Do wyrobu oferowanych w sklepie Bettso.pl łóżek wykorzystywane jest wyłącznie najlepszej jakości drzewo sosnowe. Podczas kolejnych etapów produkcji, fragmenty drzewa, które nie spełniają wyśrubowanych norm (m.in. zawierające skazy, duże, widoczne sęki czy inne uszkodzenia) są usuwane. Dzięki temu powstałe łóżko cechuje się wyjątkowo estetycznym wyglądem.

Wielką zaletą prezentowanych modeli jest również ich duża funkcjonalność oraz wygoda użytkowania. Odpowiednia wysokość, solidna konstrukcja oraz szerokie wezgłowie zapewniają wyjątkowy komfort i możliwość łatwego wybrania odpowiedniej pozycji do snu i odpoczynku.

Na wszystkie prezentowane łóżka z drewna sosnowego udzielana jest 8-letnia gwarancja. Nasz sklep zapewnia bezpieczną dostawę oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najbardziej odpowiedniego produktu.

Aktywne filtry