Kategorie

Strona główna

Łóżka sosnowe

W bogatym asortymencie sklepu Bettso.pl znajdują się najwyższej jakości łóżka sosnowe. Producent dostępnych mebli – firma Skandica to renomowana marka, zajmująca się wytwarzaniem mebli z litego drzewa od wielu lat. Doświadczenie producenta oraz szerokie grono zadowolonych Klientów świadczą o wyjątkowej klasie oferowanych produktów.

Trwałe i eleganckie łóżka drewniane sosnowe

W ofercie posiadamy szereg modeli łóżek wykonanych z naturalnego drewna sosnowego. Dostępne wyroby można nabyć w wielu wersjach kolorystycznych – w barwie drzewa olchowego, orzechowego, dębowego, sosnowego, a także teakowego i palisandrowego. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy Klient może nabyć produkt idealnie dopasowany do stylistyki wnętrza.

Występują one w szerokiej gamie rozmiarowej. Posiadamy niewielkie łóżka jednoosobowe o wymiarach 90x200, 120x200 i 140x200 cm, a także większe modele 160x200, 180x200 oraz 200x200 cm. Bogata oferta rozmiarowa sprawia, że nasze meble można z łatwością dobrać do sypialni o dowolnej wielkości.

Dzięki prostej, a przy tym eleganckiej formie, nasze tanie łóżka drewniane sprawdzą się także w różnego rodzaju aranżacjach. Idealnie wpisują się w styl skandynawski i nowoczesny, ale również industrialny, eklektyczny czy klasyczny, w zależności od wyboru kolorystyki produktu.

Sosnowe łóżka w przystępnej cenie

Najwyższa klasa wyrobów wiąże się z korzystną, atrakcyjną ceną. Zapewniamy konkurencyjne koszty oferowanych wyrobów, a także możliwie najszybszą realizację zamówień. Każde łóżko jest robione indywidualnie na zamówienie Klienta, dlatego należy mieć na uwadze, że czas realizacji zamówienia wynosi średnio ok. 4 tygodni. W przypadku dodatkowych pytań w zakresie naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Chętnie służymy również pomocą w wyborze najbardziej odpowiedniego, w pełni odpowiadającego na konkretne potrzeby produktu.

Aktywne filtry