Kategorie

Strona główna

Meble systemowe do salonu

Aktywne filtry

zestaw mebli LIGHT

Kolekcja mebli do salonu Light, to synonim funkcjonalności i nowoczesności. Kolekcja ta umożliwia stworzenie ciekawej i przytulnej aranżacji na miarę indywidualnych potrzeb. Geometryczne formy i stonowana kolorystyka mebli, pozwala je dopasować do każdego salonu. Blaty w kolorze jasnego drewna, doskonale współgrają z jasnoszarymi korpusami, a całość dopełniają ciekawe detale. Choć cała kolekcja prezentuje się dość minimalistycznie, jednocześnie zachowana jest w nowoczesnych standardach. Niewątpliwym atutem mebli z kolekcji Light, jest ich solidność i pojemność. Wszystkie dostępne meble z tej kolekcji, zostały zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalny komfort ich użytkowania. 

Kolekcja mebli Light - wszystko, czego potrzebujesz w swoim salonie! 

Cała kolekcja Light, to meble, które są niezbędne w każdym salonie: komody, witryny, szafka RTV i stolik kawowy, a ponadto zestaw garderoba, polecany na przedpokój, który wówczas będzie spójny z salonem. Jeśli chodzi o komody, dostępne są dwie propozycje, tak by można było wybrać odpowiednią do wielkości swojego wnętrza, czy po prostu swoich potrzeb. Mniejsza z dostępnych komód, posiada dwie szafki i dwie szuflady, a jej szerokość całkowita wynosi 115 cm, zaś większa oferuje trzy szafki i trzy szuflady, a jej szerokość całkowita to 165 cm. Dostępne są również dwa rodzaje szafek - witryn, które charakteryzują się odsłoniętą częścią, za pomocą szyby. W witrynach istnieje możliwość dodania oświetlenia LED, co nadaje im nowoczesnego klimatu. Jedna z dostępnych witryn jest wysoka i wąska, jej wymiary wynoszą 192x65 cm, a druga przeciwnie, jest nieco niższa, ale szeroka, jej wymiary to 154x115 cm. Element, bez którego nie obejdzie się, żaden salon, to oczywiście szafka RTV. Dostępna tego typu szafka z kolekcji Light, charakteryzuje się przede wszystkim funkcjonalnością - posiada, aż dwie pojemne szafki oraz dwie odkryte półki, pomiędzy nimi. Szczególnie warty uwagi, jest bardzo praktyczny stolik kawowy, również posiadający miejsce do przechowywania, jakie zapewnia pojemna szuflada i dwie półki. Doskonałe dopełnienie każdej aranżacji może stanowić dodatkowa półka wisząca. 

Wybierz gotowy zestaw lub skompletuj go sam! 

Meble z kolekcji Light, można samodzielnie skompletować w zestaw, którym chcemy urządzić swój salon. Wówczas mamy pełną dowolność. Można również zdecydować się na jeden z dwóch gotowych zestawów. Zostały one skompletowane, tak, by każdy posiadał elementy niezbędne w salonie. Pierwszy zestaw uwzględnia, szeroką komodę i wąską witrynę, szafkę RTV, stolik kawowy i półkę wiszącą. Drugi zestaw to z kolei szeroka witryna, szafka RTV, stolik kawowy i półka wisząca, sprawdzi się on w małych przestrzeniach.