Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 57,00zł - 6375,00zł

Salon

salon-meblesystemowe.jpg salon-meboscianki.jpg salon-komody.jpg salon-lawystoliki.jpg
salon-szafkirtv.jpg salon-polki.jpg salon-witryny.jpg salon-regaly.jpg

Salon (czyli innymi słowy pokój gościnny, duży pokój albo też pokój dzienny) jest tym pomieszczeniem w każdym domu, w który spędzamy najwięcej czasu. W nim bowiem przyjmuje się przybyłych gości, w nim też przesiaduje się z rodziną. Powinno być to zatem wnętrze umeblowane idealnie, bezbłędnie, z wielką dbałością o każdy szczegół. Na szczęście w naszej ofercie kupujący znajdą wszystko to, co do salonu potrzebne!

Wśród ogromnej ilości modnych egzemplarzy każdy wybierze coś  dla siebie. Są tutaj bowiem zarówno pełne ciepła i przytulności meble reprezentujące modny ostatnimi styl vintage i retro, jak i te bardzo nowoczesne, wpisujące się świetnie w styl loftowy czy też minimalistyczny. Z nami każdy urządzi swój salon tak, by był on oazą wyjątkowości, designu i piękna!

Stylowe ławy i stoliki kawowe pomogą w odpoczynku, natomiast pojemne komody pomieszczą wszystkie niezbędne drobiazgi. Witryny zaś pełniły będą przede wszystkim funkcję dekoracyjną, a szafki RTV pozwolą na ciekawą aranżację odbiornika telewizyjnego. Dostępne w ofercie meblościanki zadecydują o stylistyce całego wnętrza, zaś dzięki meblom tapicerowanym (wśród których wymienić byłoby warto fotele, sofy, narożniki, pufy i komplety) w salonie zapanuje przytulna i rodzinna atmosfera. Warto stworzyć z nami swoją przestrzeń!

Jest 1072 produktów.

Pokaż 1-60 z 1072 produktów

Aktywne filtry