Komody do pokoju dziecka

Dziecięcy pokój rządzi się swoimi prawami. Zwykle obowiązuje tam zupełnie inny wystrój niż w całej reszcie domu. Mały lokator chce mieć przestrzeń, urządzoną według jego własnych potrzeb. Dlatego meble dziecięce są oryginalne i kolorowe. Oczywiście pełnią nie tylko rolę dekoracyjną. Dziecko musi mieć przestrzeń do przechowywania swoich zabawek, akcesoriów czy ubrań. W tym celu przydadzą się pojemne komody. Jakie cechy musi mieć taki mebel?

Po pierwsze, komoda do pokoju dziecka powinna być wygodna w użytkowaniu. Dobrze, aby szuflady w niej łatwo się wysuwały - nieodzowne są więc tutaj prowadnice rolkowe. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom szuflada nie będzie zasuwana z hukiem. Po drugie, dziecko musi być w stanie swobodnie dosięgnąć do swoich rzeczy. Nie należy również zapominać o pojemności mebla. Przestronne szuflady sprawią, że zabawki nie będą z braku miejsca rozrzucone na podłodze.

Ostatnia ważna rzecz to estetyka. Warto, aby komoda pasowała do innych mebli w pokoju. Ułatwiamy to Państwu, oferując meble w kilku wersjach kolorystycznych i z wieloma wzorami, naniesionymi na frontowe powierzchnie. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem pięknych komódek dla dzieci!

Aktywne filtry