Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 255,00zł - 638,00zł

Kolor KocoKids

Kolor KocoKids

Wysokość

Wysokość

Szerokość

Szerokość

Głębokość

Głębokość

Komody do pokoju dziecka

Komody dla dzieci

Dziecięcy pokój rządzi się swoimi prawami. Zwykle obowiązuje tam zupełnie inny wystrój niż w całej reszcie domu. Mały lokator chce mieć przestrzeń, urządzoną według jego własnych potrzeb. Dlatego meble dziecięce są oryginalne i kolorowe. Oczywiście pełnią nie tylko rolę dekoracyjną. Dziecko musi mieć przestrzeń do przechowywania swoich zabawek, akcesoriów czy ubrań. W tym celu przydadzą się pojemne komody. Jakie cechy musi mieć taki mebel?

Po pierwsze, komoda do pokoju dziecka powinna być wygodna w użytkowaniu. Dobrze, aby szuflady w niej łatwo się wysuwały - nieodzowne są więc tutaj prowadnice rolkowe. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom szuflada nie będzie zasuwana z hukiem. Po drugie, dziecko musi być w stanie swobodnie dosięgnąć do swoich rzeczy. Nie należy również zapominać o pojemności mebla. Przestronne szuflady sprawią, że zabawki nie będą z braku miejsca rozrzucone na podłodze.

Ostatnia ważna rzecz to estetyka. Warto, aby komoda pasowała do innych mebli w pokoju. Ułatwiamy to Państwu, oferując meble w kilku wersjach kolorystycznych i z wieloma wzorami, naniesionymi na frontowe powierzchnie. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem pięknych komódek dla dzieci!

Jest 54 produktów.

Pokaż 1-54 z 54 produktów

Aktywne filtry