Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 225,00zł - 2159,00zł

Kolor

Kolor

Wysokość

Wysokość

Szerokość

Szerokość

Głębokość

Głębokość

Komody do pokoju dziecka

Komody dla dzieci

Dziecięcy pokój rządzi się swoimi prawami. Zwykle obowiązuje tam zupełnie inny wystrój niż w całej reszcie domu. Mały lokator chce mieć przestrzeń, urządzoną według jego własnych potrzeb. Dlatego meble dziecięce są oryginalne i kolorowe. Oczywiście pełnią nie tylko rolę dekoracyjną. Dziecko musi mieć przestrzeń do przechowywania swoich zabawek, akcesoriów czy ubrań. W tym celu do pokoju dziecięcego przydadzą się pojemne komody. 

Jakie cechy musi mieć taki mebel? Po pierwsze, komoda do pokoju dziecka powinna być wygodna w użytkowaniu. Dobrze, aby szuflady w niej łatwo się wysuwały - nieodzowne są więc tutaj prowadnice rolkowe. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom szuflada nie będzie zasuwana z hukiem. Po drugie, dziecko musi być w stanie swobodnie dosięgnąć do swoich rzeczy. Nie należy również zapominać o pojemności mebla. Wszystkie komody dziecięce wyposażone są w przestronne szuflady sprawią, że zabawki nie będą z braku miejsca rozrzucone na podłodze. Ich układ jest niezwykle różnorodny. Podobnie jak ilość szuflad czy szafek, jakie zawierają. 

Ponadto nie mogą zabierać zbyt wiele przestrzeni pokoju dziecięcego i powinny być odporne na wszelkie zniszczenia mechaniczne. Dlatego ważne jest nie tylko odpowiednie dobranie surowca, ale i solidne wykonanie. Nasz produkty spełniają oba te warunki.

Ostatnia ważna rzecz to estetyka. Warto, aby komoda pasowała do innych mebli w pokoju. Ułatwiamy to Państwu, oferując meble do pokoju dziecięcego w kilku wersjach kolorystycznych i z wieloma wzorami, naniesionymi na frontowe powierzchnie. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem pięknych komódek dla dzieci! Wykonane w różnej stylistyce, z pewnością przypadną do gustu najmłodszym! Gwarantujemy nie tylko najmodniejsze propozycje, ale także takie, które są ponadczasowe. Komody dziecięce w rewelacyjny sposób ozdobią wnętrza, w których na co dzień bawią się, uczą oraz wypoczywają. Pomogą także stworzyć przytulny klimat. 

Jeśli zastanawiasz się, czy do pokoju dziecięcego wstawić właśnie taki przedmiot codziennego użytku i masz wątpliwości, przejrzyj dostępne modele! Wszystkie komody dziecięce są solidnie wykonane, mają prostą formę i z pewnością będą się wyróżniać pośród innych elementów wyposażenia. Docenisz nie tylko ich walory estetyczne, ale i praktyczne. Chcesz, aby meble były dopasowane do Twoich potrzeb? Taka oferta jest tylko w naszym salonie online!

Jest 71 produktów.

Pokaż 1-60 z 71 produktów

Aktywne filtry