Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 225,00zł - 2159,00zł

Kolor

Kolor

Wysokość

Wysokość

Szerokość

Szerokość

Głębokość

Głębokość

Komody do pokoju dziecka

Komody dla dzieci

Dziecięcy pokój rządzi się swoimi prawami. Zwykle obowiązuje tam zupełnie inny wystrój niż w całej reszcie domu. Mały lokator chce mieć przestrzeń, urządzoną według jego własnych potrzeb. Dlatego meble dziecięce są oryginalne i kolorowe. Oczywiście pełnią nie tylko rolę dekoracyjną. Dziecko musi mieć przestrzeń do przechowywania swoich zabawek, akcesoriów czy ubrań. W tym celu do pokoju dziecięcego przydadzą się pojemne komody. 

Jest o niezwykle funkcjonalny rodzaj mebla, który powinien znaleźć w każdej sypialni dziecięcej. Dzięki niewielkiej wysokości blat można wykorzystać do ekspozycji różnego typu bibelotów w postaci zdjęć, zabawek czy książek. Z kolei wewnątrz komody można przechowywać ubrania, bieliznę czy inne przedmioty codziennego użytku, dzięki czemu łatwiej będzie zachować porządek w pokoju. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem pięknych komód dla dzieci! Wykonane w różnej stylistyce, z pewnością przypadną do gustu najmłodszym! Gwarantujemy nie tylko najmodniejsze propozycje, ale także takie, które są ponadczasowe. Komody dziecięce w rewelacyjny sposób ozdobią wnętrza, w których na co dzień bawią się, uczą oraz wypoczywają. Pomogą także stworzyć przytulny klimat.

Funkcjonalne komody dziecięce

Ponadto nie mogą zabierać zbyt wiele przestrzeni pokoju dziecięcego i powinny być odporne na wszelkie zniszczenia mechaniczne. Dlatego ważne jest nie tylko odpowiednie dobranie surowca, ale i solidne wykonanie. Nasz produkty spełniają oba te warunki.

Ostatnia ważna rzecz to estetyka. Warto, aby komoda pasowała do innych mebli w pokoju. Ułatwiamy to Państwu, oferując meble do pokoju dziecięcego w kilku wersjach kolorystycznych i z wieloma wzorami, naniesionymi na frontowe powierzchnie. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem pięknych komódek dla dzieci! Wykonane w różnej stylistyce, z pewnością przypadną do gustu najmłodszym! Gwarantujemy nie tylko najmodniejsze propozycje, ale także takie, które są ponadczasowe. Komody dziecięce w rewelacyjny sposób ozdobią wnętrza, w których na co dzień bawią się, uczą oraz wypoczywają. Pomogą także stworzyć przytulny klimat. 

Najlepsze propozycje do pokoju dziecka

Jeśli zastanawiasz się, czy do pokoju dziecięcego wstawić właśnie taki przedmiot codziennego użytku i masz wątpliwości, przejrzyj dostępne modele! Wszystkie komody dziecięce są solidnie wykonane, mają prostą formę i z pewnością będą się wyróżniać pośród innych elementów wyposażenia. Docenisz nie tylko ich walory estetyczne, ale i praktyczne. Chcesz, aby meble były dopasowane do Twoich potrzeb? Taka oferta jest tylko w naszym salonie online!

W ofercie mamy również duży wybór mebli przeznaczonych do sypialni młodzieżowej. Pokój takiego dziecka nie jest wyłącznie miejscem do nauki i wypoczynku, pełni też funkcję azylu. Dekorując przestrzeń dla dorastającej pociechy, warto postawić na nowoczesne komody, utrzymane w stylu minimalistycznym i jasnej kolorystyce. Na szczególną uwagę zasługują pozycje z połyskliwymi frontami, które prezentują się niezwykle świeżo. Dobrym pomysłem dla młodzieży szkolnej będą również modele z fornirem imitującym naturalne słoje drewna. Wszystkie produkty dostępne są w kilku rozmiarach, przez co łatwiej je dobrać pod kątem miejsca dostępnego w pomieszczeniu.

Jest 79 produktów.

Pokaż 1-60 z 79 produktów

Aktywne filtry