Kategorie

Strona główna

Sofy

Meble w salonie powinny być wygodne i praktyczne, ale ważny też jest ich wygląd. Jeśli dobrze pasują do wystroju wnętrza, dopełniają go, to pomagają wykreować przyjemną, rodzinną atmosferę. Polecamy różnorodne modele do pokoi dziennych. Znajdziesz u nas m.in: sofy jednoosobowe z funkcją spania i z pojemnikiem na pościel czy kanapy pikowane i rozkładane. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. 

Masz klasycznie urządzony salon lub wystrój w stylu skandynawskim? Spodoba Ci się szara sofa. Jeśli chcesz ożywić wnętrza, to dobrym rozwiązaniem będą barwne meble, takie jak kanapa zielona, niebieska lub żółta. Z kolei do klasycznie udekorowanych pomieszczeń najlepsze będą proste, eleganckie narożniki czy składane łóżka z pikowaną tapicerką.

Klasyczna czy rozkładana sofa?

W naszym sklepie dostępne są meble będące odpowiedzią na różnorodne potrzeby. Ciekawą propozycją jest praktyczna rozkładana sofa jednoosobowa z pojemnikiem na pościel. Znajdziesz u nas wiele kanap z funkcją spania, które za dnia służą za miejsce odpoczynku, a nocą pełnią rolę łóżka. Nie potrzebujesz takiej opcji? Może lepsze dla Ciebie będą subtelne meble, które można bez problemu umieścić w dowolnym miejscu? Taka jest między innymi nasza mała sofa.

Robiąc zakupy w naszym sklepie, wybierasz nie tylko model i wielkość kanapy, ale też jej kolor i tapicerkę. Może być żółta, szara, niebieska, zielona lub inna, na przykład pikowana, gładka, nowoczesna, bardziej klasyczna lub industrialna. Wybierz materiał z jednego z naszych katalogów dostępnych poniżej. My przygotujemy dla Ciebie sofę, taką, jaką potrzebujesz i jaka Ci się podoba. Dużą wagę przykładamy do jakości, więc nasze meble zostaną z Tobą przez lata. Zadbamy o to, żeby spełniły Twoje oczekiwania.

Aktywne filtry