Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Cena

Cena

  • 930,00zł - 4431,00zł

Strona narożnika

Strona narożnika

Nóżki

Nóżki

Wysokość całkowita

Wysokość całkowita

Wysokość do siedziska

Wysokość do siedziska

Szerokość całkowita

Szerokość całkowita

Głębokość całkowita

Głębokość całkowita

Głębokość siedziska

Głębokość siedziska

Powierzchnia spania

Powierzchnia spania

Narożniki

Funkcjonalność, zapewnienie olbrzymiej wygody i piękny design uatrakcyjniający przestrzeń każdego wnętrza. To cechy, które sprawiły, że narożnik jednostronny stał się bardzo popularnym meblem salonowym. Wpływ na to miał również jego wielofunkcyjny charakter. Funkcja spania to jedna z opcji, o jakie został rozbudowany. To rozwiązanie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród osób, które interesują meble wypoczynkowe o jak najszerszym zakresie użytkowania. Oferujemy szeroki wybór takich produktów wykonanych w rozmaitej stylistyce. Dzięki temu każdy znajdzie idealną propozycję pasującą do swojego pomieszczenia. Bogate wzornictwo, różnorodność kolorystyczna, rozmaite kształty i rozmiary sprawiają, że oferta jest szeroka i przeznaczona dla każdego klienta. Proponujemy zarówno małe narożniki z funkcją spania, jak i większe gabarytowo meble wypoczynkowe.

Narożniki jednostronne z dużą powierzchnią spania

Katalog zawiera produkty o różnych kształtach i wymiarach. Dzięki temu klient zyskuje możliwość dopasowania idealnego mebla do swoich warunków przestrzennych. We wnętrzach, które nie należą do największych i zachodzi w nich potrzeba rozsądnego gospodarowania miejscem, idealnie sprawdzi się narożnik lewostronny o jednostronnej konstrukcji. To propozycja przede wszystkim dla właścicieli kawalerek i małych mieszkań. Małe narożniki wpasują się w przestrzeń niewielkiego otoczenia, nie zajmując zbyt wiele obszaru użytkowego, zapewniając jednocześnie wygodną pozycję np. do oglądania telewizji oraz komfortową przestrzeń do spania. W niewielkich pokojach najlepiej sprawdzi się narożnik o powierzchni spania 160x200. W ofercie dostępne są także narożnik prawostronny. W mieszkaniach i domach, które zapewniają znacznie więcej miejsca, można postawić na mebel dwustronny o wymiarach 200x200, które stworzą jeszcze bardziej komfortowe warunki do nocnego odpoczynku. Dodatkowym elementem, który przydaje się nie tylko w małych pomieszczeniach, ale i większym wnętrzach jest pojemnik na pościel. Wyposażone są w niego narożniki rozkładane – małe i większe modele.

Narożnik-uniwersalne przeznaczenie

Uniwersalizm tych produktów wpływa na fakt, że są one bardzo chętnie kupowane przez klientów w różnym wieku. Zarówno narożnik jednostronny, jak i dwustronny, to wyrób, który w jednej konstrukcji zapewnia komfortowe siedzisko do codziennego relaksu oraz obszerną przestrzeń do spania. Jest to zatem rozwiązanie skupiające w sobie zalety kilku różnych mebli, a przy tym niezabierające dużej ilości przestrzeni w pomieszczeniu. Pojemnik na pościel pozwala przechowywać również inne rzeczy. Pomieści nie tylko kołdry, dodatkowe poduszki, ale i np. odzież sezonową. Nie będziesz musiał się martwić o to, że dostanie się do niego kurz. Nowoczesne narożniki rozkładane to eleganckie wytwory, które dobrze odnajdują się w różnych rodzajach wnętrz. Zapewniają one użytkownikom nie tylko wygodę, ale także wnoszą do pomieszczenia piękno nowoczesnych wzorów. Funkcja spania, jaką posiadają, rozwiązuje za to kwestię dodatkowego miejsca wypoczynku, zwłaszcza gdy pojawią się niespodziewani goście. Dostępny w naszym sklepie asortyment zawiera meble wypoczynkowe zaprojektowane w prostych i uniwersalnych formach. Dzięki temu można je skomponować praktycznie z każdą stylistyką. Atrakcyjne cenowo małe i większe narożniki rozkładane są propozycją, która nie uszczupli zanadto Twojego portfela. Wpiszą się w oczekiwania zarówno wieloosobowej rodziny w dużym domu, jak i kogoś, kto dysponuje kawalerką czy ministudio. Jeśli jest to dogodne dla Ciebie rozwiązanie, przejrzyj nasze narożniki z funkcją spania, wyposażone w pojemnik na pościel lub bez tych dodatków! Wybierz najlepszy dla siebie model!

Jest 125 produktów.

Pokaż 1-60 z 125 produktów

Aktywne filtry