Kategorie

Strona główna

Narożniki

Funkcjonalność, zapewnienie olbrzymiej wygody i piękny design uatrakcyjniający przestrzeń każdego wnętrza. To cechy, które sprawiły, że narożnik jednostronny stał się bardzo popularnym meblem salonowym. Oferujemy szeroki wybór takich produktów wykonanych w rozmaitej stylistyce. Dzięki temu każdy znajdzie idealną propozycję pasującą do swojego pomieszczenia. Bogate wzornictwo, różnorodność kolorystyczna, rozmaite kształty i rozmiary sprawiają, że oferta jest szeroka i przeznaczona dla każdego klienta. 

Narożniki jednostronne z dużą powierzchnią spania

Katalog zawiera produkty o różnych kształtach i wymiarach. Dzięki temu klient zyskuje możliwość dopasowania idealnego mebla do swoich warunków przestrzennych. We wnętrzach, które nie należą do największych i zachodzi w nich potrzeba rozsądnego gospodarowania miejscem, idealnie sprawdzi się narożnik lewostronny o jednostronnej konstrukcji. To propozycja przede wszystkim dla właścicieli kawalerek i małych mieszkań. Mebel wpasuje się w przestrzeń niewielkiego otoczenia, nie zajmując zbyt wiele obszaru użytkowego, zapewniając jednocześnie wygodną pozycję np. do oglądania telewizji oraz komfortową przestrzeń do spania. W niewielkich pokojach najlepiej sprawdzi się narożnik o powierzchni spania 160x200. W ofercie dostępne są także narożnik prawostronny. W mieszkaniach i domach, które zapewniają znacznie więcej miejsca, można postawić na mebel dwustronny o wymiarach 200x200, które stworzą jeszcze bardziej komfortowe warunki do nocnego odpoczynku.

Narożnik-uniwersalne przeznaczenie

Uniwersalizm tych produktów wpływa na fakt, że są one bardzo chętnie kupowane przez klientów w różnym wieku. Zarówno narożnik jednostronny, jak i dwustronny, to wyrób, który w jednej konstrukcji zapewnia komfortowe siedzisko do codziennego relaksu oraz obszerną przestrzeń do spania. Jest to zatem rozwiązanie skupiające w sobie zalety kilku różnych mebli, a przy tym niezabierające dużej ilości przestrzeni w pomieszczeniu. Są to także eleganckie wytwory, które dobrze odnajdują się w różnych rodzajach wnętrz. Zapewniają one użytkownikom nie tylko wygodę, ale także wnoszą do pomieszczenia piękno nowoczesnych wzorów. 

Aktywne filtry