Kategorie

Strona główna

Filtruj po

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 57,00zł - 3523,00zł

Jadalnia

Jest 1350 produktów.

Pokaż 1-60 z 1350 produktów

Aktywne filtry

jadalnia.jpg

jadalnia-STOLY.jpg jadalnia-krzesla.jpg jadalnia-hokery.jpg

Układ jadalni oznacza przede wszystkim wybór mebli wysokiej, jakości. Za główne elementy wnętrza jadalni zawsze były uważane krzesła i stoły, jako jej integralna część. Współcześni producenci oferują niezwykle duży asortyment krzeseł i stołów do jadalni, które różnią się kolorem, kształtem, materiałem i stylistyką.

Jak wybrać krzesła do jadalni?

Nie ma wątpliwości, że zanim kupi się krzesła do jadalni, wszyscy już wyobrażają sobie idealny obraz całego zestawu.

Ale to nie wystarczy, aby wybrać idealną opcję. Konieczne jest rozważenie cech każdego krzesła osobno:

  • Materiał ramy. Metal zawsze był uważany za najsilniejszą podstawę, ale ważne jest, aby wszystkie jego części były bezpiecznie połączone ze sobą. Drewniane krzesła są nie mniej wytrzymałe, szczególnie w warunkach prawidłowego użytkowania. Plastik jest najmniej używany do robienia krzeseł do jadalni.

  • Materiał tapicerski. Ponieważ jadalnia jest miejscem do spożywania posiłków, istnieje zwiększone ryzyko zanieczyszczenia i w tym przypadku konieczne jest użycie wysokiej, jakości materiału, z którego można łatwo usunąć brud i plamy. Tapicerka wykonywana jest z eko skóry, materiałów takich jak welur, aksamit, sprawdza się w tym pomieszczeniu.

  • Kolorystyka mebli do jadalni. Aby jadalnia nabrała szlachetnego i wygodnego wyglądu, wszystkie elementy wyposażenia wnętrz muszą ze sobą współgrać, tworząc jeden zestaw stylistyczny. Kolor krzeseł może być o ton niższy lub wyższy niż główny kolor pokoju, aby podkreślić wnętrze.

Piękne designerskie krzesła do jadalni

Atrakcyjny stylowy design krzeseł dla nowoczesnego wnętrza jadalni to wygodne szerokie oparcie i miękkie, wygodne siedzenie z wysokiej, jakości tapicerką tekstylną o aksamitnej powierzchni. Różne opcje kolorystyczne tapicerki do wyboru zapewniają zakup wyposażenia, które będzie harmonizowało ze stołem i pozostałymi meblami. Wiele osób urządzających jadalnię decyduje się na wszechstronny, stylowy wygląd połączony z praktycznością, wygodne niskie oparcie i głębokie siedzisko z miękkim wypełniaczem wykonanym z pianki poliuretanowej i wysokiej, jakości tkanina użyta do tapicerki to dla nich ideale wyposażenie jadalni.

Można również zdecydować się na unikalne rozwiązanie projektowe do nowoczesnego wnętrza dzięki miękkim krzesłom z przestronnym siedziskiem i wygodnym oparciem w tapicerce z wysokiej, jakości sztucznej skóry, stabilnymi drewnianymi nogi z metalowymi poprzeczkami. Jednak wiele osób preferuje zwięzłe kształty połączone z trwałym materiałem, ergonomiczne siedzisko i oparcie wykonane z wysokiej, jakości polipropylenu w różnych kolorach, dzięki czemu można swobodnie wybierać.

Stoły do jadalni

Wybierając stół do jadalni, należy zawsze zwracać uwagę na materiał, z jakiego został wyprodukowany, ponieważ wszystkie meble powinny być łączone z ogólnym wnętrzem domu. Najlepiej jest preferować naturalne materiały, z których buk i dąb są uważane za najwyższą, jakość. Ważnym momentem przy wyborze stołu będzie jego kształt, można zdecydować się na stół z okrągłym, kwadratowym, prostokątnym lub owalnym blatem. Jeśli w domu jest małe dziecko, zaleca się zakup mebli, które nie zawierają ostrych narożników.  

Wstępny wybór parametrów mebli pomoże dokonać zakupu szybciej i bardziej efektywnie. Dlatego, jeśli konieczne będzie zakupienie kompaktowych i wygodnych mebli, stół rozkładany będzie doskonałą opcją, dzięki czemu spełni wiele funkcji, w tym uzupełnienie wnętrza. Dzięki specjalnie wbudowanym mechanizmom łatwo będzie wyregulować nie tylko rozmiar blatu, ale także wysokość nóg. Pięknie prezentują się stoły w połączeniu bieli i naturalnego koloru drewna, wyglądają nowocześnie i są praktyczne. Obecnie bardzo poszukiwane są meble w stylu Loft, dostępne są piękne stoły oddające cechy tego stylu, dębowy blat i czarny stelaż nóg wygląda bardzo solidnie.

Wyposażenie jadalni w ulubionym stylu

Krzesła i stoły do jadalni są zaprojektowane tak, aby były wygodne podczas użytkowania. Ważne jest, aby pasowały do wnętrza pokoju, uzupełniały ogólny projekt i styl, a także były przyjazne dla środowiska. Czym powinno być krzesło kuchenne, jeśli stół jest drewniany, ciemnobrązowy? Szklany blat i nogi stołu są metalowe czy krzesła do jadalni z oparciem i tapicerką ze sztucznej skóry będą pasować do zestawu. W sklepie meblowym można znaleźć wiele różnych opcji ze szczegółowymi zdjęciami ramy i tapicerki, blatami stelażami stołu, dzięki czemu wybór będzie łatwiejszy.